Naturligt siden Örngott Ögonmask Sovset 19mm
Chansen är en kväll av särskilt djup sömn har orsakat förödelse i ditt hår minst en gång tidigare, men de bästa kuddfodralen i siden kan hjälpa dig att undvika galet sänghuvud i framtiden.
Förutom att hålla din frisyr intakt, förhindrar den släta konsistensen hårbrott orsakat av friktion (något som kan hända med vanliga örngott i bomull). Vad mer – att sova på ett sidenkuddfodral kan hjälpa till att förhindra rynkor, så att ta in dem i ditt sovrum kan ha en positiv inverkan på ditt hårochhud, och vem vill inte ha det?
| JXSU2-004 | |
| Naturligt siden Örngott Ögonmask sovset 19mm | |
| Sidenset är tillverkat av 100 procent Mumberry Silk. Det är en naturlig temperaturregulator som är hudvänlig och fukt för att känna sig sval på sommaren och varm på vintern, du kommer att njuta av söta drömmar. | |
| Varumärke: | Jiaxin silke |
| Modellnummer: | JXSU2-004 |
| Objekttyp: | Naturligt sidenset |
| Material: | 100 procent rent silke, 16/19/22/25/30 mm silke |
| Tjocklek: | 19 mm eller anpassad |
| Användande: | För hudvård och en god natts sömn var du än är |
| Certifiering: | OEKO TEX -100/ 6A (det bästa betyget) |
| Artiklar inklusive: 1X Silk Throw Örngott 1X Silk Eyemask | Örngott Storlek: 31X29cm |
| Ögonmaskstorlek: 23x10 cm | |
| Färg/mönster: | Solid eller anpassad |
| Funktion: | känns som att sova i vattnet |
| Säsong: | Alla säsonger |
| Design: | Acceptera anpassade mönster |
| Logotyp: | Acceptera anpassad logotyp |
| Stil: | Dubbelsidig siden |
| MOQ: | 1 st |
| Exempel ledtid: | 3 dagar |











ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
★Kunder över 70 länder
★ Mer än 100 tunnland tillverkningsbaser
★Egen kokongproduktionsfabrik
★Egen väv- och färgningsfabrik
★ Egna kläder, sängkläder, modeaccessoarer fabrik
★Anställda över 3000
Vi hoppas kunna skapa skönheten för våra kunder med vårt suveräna mullbärssilke. Kombination av hälsa, mjukhet, hudvård, glans och mode.

Vi har erhållit ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS och andra internationella certifikat för olika marknadskrav.





Populära Taggar: naturligt silke örngott ögonmask sovset 19mm, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, anpassade, grossist
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan


















