Skönhet Silk Örngott Med Silk Bonnet Set 16mm
100 procent mullbärssilke är en naturlig temperaturregulator som är hudvänlig och fukt för att känna sig sval på sommaren och varm på vintern, du kommer att njuta av söta drömmar.
SILKE KUDDVALL
Silke ger näring åt huden, förhindrar hudens åldrande, rengör huden. Speciellt för känslig hud och känslig hud. Stängning: Dold dragkedja på sidan
SILKE ÖGONMASK
Skydda från ljus, få din dröm att svettas. Allt du behöver för att vakna upp och se ut och känna dig pigg.
Sjunk in i ren lyx med detta lyxiga skönhetssömnset, en samling av rena sidenbitar designade med exceptionell sömn och en strålande glöd i åtanke. Silke är en naturlig kroppstemperaturregulator. Det hjälper till att främja cellreparation genom sömn genom att skapa den mjukaste och mest bekväma miljön.
Perfekt förpackad i en lyxig 2-pack presentförpackning med guldkant, du kan nu köpa 1 till alla du älskar! Dina mammas, döttrar, vänner och långhåriga kollegor kommer att kröna dig till kung eller drottning av gåvogivarna om du välsignar dem med denna godis denna jul.
| JXSU2-003 | |
| Beauty Silk Örngott med Silk Bonnet set 16mm | |
| Sidenset är tillverkat av 100 procent mullbärssilke. Det är en naturlig temperaturregulator som är hudvänlig och fukt för att känna sig sval på sommaren och varm på vintern, du kommer att njuta av söta drömmar. | |
| Varumärke: | Jiaxin silke |
| Modellnummer: | JXSU2-003 |
| Objekttyp: | Skönhet Silk Set |
| Material: | 100 procent satinsilke, 16/19/22/25/30 mm siden |
| Tjocklek: | 16mm eller anpassad |
| Användande: | För hudvård och en god natts sömn var du än är |
| Certifiering: | OEKO TEX -100/ 6A (det bästa betyget) |
| Artiklar inklusive: 1X Silk Örngott 1X Silk Boneet | Mått: 51x66cm |
| Storlek: Gratis storlek, alla kan använda | |
| Färg/mönster: | Solid eller anpassad |
| Funktion: | Hållbar, Andas, Bekväm, Anti-Puffiness |
| Säsong: | Alla säsonger |
| Design: | Acceptera anpassade mönster |
| Logotyp: | Acceptera anpassad logotyp |
| Tygfinish: | Enfärgad / Tryck / Broderi / Sandtvätt |
| Stil: | Dubbelsidig siden |
| MOQ: | 1 st |
| Exempel ledtid: | 3 dagar |











ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, etablerat 1984, ett ledande företag inom sidenindustrin. Beläget i Jiaxing City, känd som sidenstaden från antiken i mer än 2000 år.
★Kunder över 70 länder
★ Mer än 100 tunnland tillverkningsbaser
★Egen kokongproduktionsfabrik
★Egen väv- och färgningsfabrik
★ Egna kläder, sängkläder, modeaccessoarer fabrik
★Anställda över 3000
Vi hoppas kunna skapa skönheten för våra kunder med vårt suveräna mullbärssilke. Kombination av hälsa, mjukhet, hudvård, glans och mode.

Vi har erhållit ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS och andra internationella certifikat för olika marknadskrav.





Populära Taggar: skönhet siden örngott med silke motorhuv set 16mm, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, anpassade, grossist
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan















