Mulberry Silk Satin Örngott 19/22/25mm För barn
| produktnamn | Silk Satin Örngott 19/22/25mm för barn med dragkedja på sedan dubbelsidigt siden 51 * 36cm |
| Produktbeskrivning | 100% Mullbärssilke Satin Örngott |
| Märkesnamn | Jiaxin silke |
| Modellnummer | JXSPZ19-001 |
| Material | Vävt tyg, 100% Satin Silk, 16/19/22/25/30mm Silke |
| Intygande | OEKO TEX -100/ 6A (bästa betyg) |
| Tyg Finish | Enfärgad / Tryck / Broderi / Sandtvätt |
| stil | Dubbelsidigt siden med osynlig dragkedja |
| Färg/mönster | Heldragen eller anpassad |
| Drag | Hållbar, luftgenomsläpplig, Anti-rynka |
| Årstid | Hela säsongen |
| Rumsutrymme | Sovrum |
| Design | Acceptera anpassade mönster |
| Logotyp | Acceptera anpassad logotyp |
| Storlek | 51 * 36cm eller anpassad |
| Hudtyp | Alla hudtyper |
| Använda | Hotell, Hem, Sjukhus |
| MOQ | 1st |
| Exempel på ledtid | 3 dagar |
NATURLIGT MATERIAL
Silkeörngott är naturligt allergivänliga, så de förhindrar uppbyggnad av dammkvalster, svamp, mögel och andra allergener
GRATIS FRISERSALONG
Mjuk och slät friktionskoefficienten till sin mänskliga kropp är den lägsta av alla fibrer. de minskar mängden brott du får från att flytta runt på din kudde medan du sover, vilket ger mjukare, hälsosammare och det bästa glänsande håret.
TEMPERATURREGULATOR
Det håller dig sval på sommaren och varm på vintern.
SKÖNHET HEMLIGHET
skydda din skönhet och komfort, anti-aging och anti-rynka. huden ser ut och känns mer vitaliserad
100 NATTGARANTI
Andningsförmåga och antistatisk ger dig en utmärkt upplevelse för att sova.












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, grundat 1984, ett ledande företag inom silkesindustriell. Beläget i Jiaxing City, känd som silkesstaden från antiken i mer än 2000 år.
★Customers över 70 länder
★Mer än 100 tunnland tillverkningsbaser
★Äg kokongproduktionsfabrik
★Så vävnings- och färgningsfabrik
★Så kläder, sängkläder, modeaccessoarfabrik
★Bemannar över 3000
Vi hoppas kunna skapa skönheten för våra kunder med vårt suveräna mullbärssilke. Kombination av hälsa, mjukhet, hudvård, glänsande och mode.

Vi har erhållit ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS och andra internationella certifikat för olika marknadskrav.





Populära Taggar: Mulberry Silk Satin Örngott 19/22/25mm För barn, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, anpassad, grossist
Nästa
NejDu kanske också gillar
Skicka förfrågan















