Klassiskt skönhet sidenset Nattpresent Satin Lakan 19mm
SKÖNHETS Sömnuppsättning
Innehåller 1 örngott i mjukt sidensatin, tillsammans med 1 matchande ögonmask i sidensatin och 1 hårband i sidensatin, tillsammans med en klassisk silkesögonmask och silkesettoffelset. Gå vild med bedårande färger, du kommer att få en söt nattsömn med satin sovset
Silk satin sleep set är vackert tillverkad i 100 procent mumberry silke, detta material är skonsamt mot hår och hud, vilket kan vara fördelaktigt för att förebygga rynkor, mjuk len känsla för att säkerställa att du får en skön nattsömn.
Naturlig 100 procent silkekonstruktion främjar friskt hår genom att låta det behålla hårets naturliga oljor, minska friktion på natten för att motverka frizz, främja anti-brott, ge dig en bra användarupplevelse
| JXSU4-002 | |
| Klassiskt skönhets sidenset Nattpresent Satin Lakan 19mm | |
| Silk set är tillverkat av 100 procent högkvalitativt satin sidentyg, som är vattenliknande struktur, lätt och andas, svettbeständig, mjuk att ta på och bekväm att bära. | |
| Varumärke: | Jiaxin silke |
| Modellnummer: | JXSU4-002 |
| Objekttyp: | Klassiskt sidenset |
| Material: | 100 procent siden, 16/19/22/25/30 mm siden |
| Tjocklek: | 19 mm eller anpassad |
| Användande: | För hudvård och en god natts sömn var du än är |
| Certifiering: | OEKO TEX -100/ 6A (det bästa betyget) |
| Artiklar inklusive: 1X kuddfodral i siden 1X Silk Eyemask 1 set X Silk Tofflor 1X sidenhårband | Örngott Storlek: 51X66cm |
| Ögonmaskstorlek: 22X11cm | |
| Tofflor: 235mm 245mm 255mm | |
| Hårband: Fri storlek | |
| Färg/mönster: | Solid eller anpassad |
| Funktion: | Hållbar, Andas, Bekväm, Anti-Puffiness |
| Säsong: | Alla säsonger |
| Design: | Acceptera anpassade mönster |
| Logotyp: | Acceptera anpassad logotyp |
| Tygfinish: | Enfärgad / Tryck / Broderi / Sandtvätt |
| Stil: | Dubbelsidig siden |
| MOQ: | 1 st |
| Exempel ledtid: | 3 dagar |











ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, etablerat 1984, ett ledande företag inom sidenindustrin. Beläget i Jiaxing City, känd som sidenstaden från antiken i mer än 2000 år.
★Kunder över 70 länder
★ Mer än 100 tunnland tillverkningsbaser
★Egen kokongproduktionsfabrik
★Egen väv- och färgningsfabrik
★ Egna kläder, sängkläder, modeaccessoarer fabrik
★Anställda över 3000
Vi hoppas kunna skapa skönheten för våra kunder med vårt suveräna mullbärssilke. Kombination av hälsa, mjukhet, hudvård, glans och mode.

Vi har erhållit ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS och andra internationella certifikat för olika marknadskrav.





Populära Taggar: klassisk skönhet sidenset nattpresent satinlakan 19mm, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, anpassad, grossist
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan















