Satin Silk Örngott Kylning 19mm båda sidor
Det finns flera skönhetsprodukter som lovar att göra sin magi medan vi sover, men ett tips vi varmt rekommenderar är vårt högkvalitativa örngott i sidensatin. Dessa glänsande tyger kan göra underverk för både ditt hår och din hud och att sova på rätt örngott kan betyda skillnaden mellan hår som är friska och glänsande, eller matt skadade, och matt slapp hud, eller hud som är fast. och strålande.
HÄLSOFÖRDELAR med Jiaxin Silk Örngott: 100% Pure Mulberry Silk har testats och visat sig förhindra rynkor, reglera sömntemperaturen, skydda hårskador& behålla fukten.
Tillverkad av premium satinsilke, slät yta, ger dig en mild mjuk touch.
Andas och, det kommer att ge dig ojämförlig njutning, du kommer att känna dig bekväm och avslappnad.
Hållbar och har lång livslängd, lätt att underhålla.
Det är fantastiskt att hjälpa dig att uppgradera ditt sovrum.
Mycket lätt att rengöra och snabbtorkande.
| JXSPE19-001 | |
| Satin Silk Örngott kylning 19mm båda sidor | |
| Örngott i 100 % satin siden kuvertslut | |
| Varumärke: | Jiaxin silke |
| Modellnummer: | JXSPE19-001 |
| Material: | Vävt tyg, 100 % satängsilke, 16/19/22/25/30 mm siden |
| Certifiering: | OEKO TEX -100/ 6A (det bästa betyget) |
| Tygfinish: | Enfärgad / Tryck / Broderi / Sandtvätt |
| stil: | Dubbelsidig siden med kuvertände |
| Färg/mönster: | Solid eller anpassad |
| Funktion: | Hållbar, luftgenomsläpplig, anti-rynk |
| Säsong: | Alla säsonger |
| Rumsutrymme: | Sovrum |
| Design: | Acceptera anpassade mönster |
| Logotyp: | Acceptera anpassad logotyp |
| Storlek: | 51*66cm eller anpassad |
| Hud typ: | Alla hudtyper |
| Använda sig av: | Hotell, hem, sjukhus |
| MOQ: | 1 st |
| Exempel ledtid: | 3 dagar |












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, etablerat 1984, ett ledande företag inom sidenindustrin. Beläget i Jiaxing City, känd som sidenstaden från antiken i mer än 2000 år.
★Kunder över 70 länder
★ Mer än 100 tunnland tillverkningsbaser
★ Egen kokongproduktionsfabrik
★Egen väv- och färgningsfabrik
★Egna kläder, sängkläder, modeaccessoarer fabrik
★Anställda över 3000
Vi hoppas kunna skapa skönheten för våra kunder med vårt suveräna mullbärssilke. Kombination av hälsa, mjukhet, hudvård, glans och mode.

Vi har erhållit ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS och andra internationella certifikat för olika marknadskrav.





Populära Taggar: satin siden örngott kylning 19mm båda sidor, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, anpassade, grossist
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan















