30mm sängkläder 100% Silk Sheet Set Solid Color-4 St Tvättade
Paket inkludera: 1 platt ark + 1 monterat ark + 2 kuddshams
Säg hej då till rörigt hår
Problem med exploderande hår när du vaknar på morgonen? Vårt 600 trådräkningssatintyg minskar effektivt friktionen mellan håret och örngottet, minimerar hårfriss, trassel och bryts och gör att du har slät och glänsande hår efter att du vaknat.
Perfekt ansiktskontakt Satin
Satin-lakan ger utmärkt hjälp för hudvården. Lyxiga tyger kan hjälpa din hud att behålla fukt och ge näring åt din hud. Fyllig hud kommer att minska rynkor och fina linjer.
Enkel vård
Korrekt vård är viktigt om du vill behålla hållbarheten hos örngott och satinlakan. Våra satinlakan kan maskintvättas i kallt vatten med en mild cykel och torkas vid låga temperaturer. Blek inte.
| JXSBE30-001 | |
| 30mm sängkläder 100% Silk Sheet Set Solid Color-4 St Tvättade | |
| JIAXIN silkessängkläder är konstruerade med naturliga proteinfibrer. Perfekt för din hud Perfekt för varma och kalla slipers - Silks naturliga temperaturreglerande egenskaper håller dig bekväm under varje säsong. Det kan effektivt minska varma eller kalla oegentligheter när du sover genom att transportera fukt från kroppen och anpassa sig till kroppstemperaturen | |
| Märkesnamn: | Jiaxin silke |
| Modellnummer: | JXSBE30-001 |
| Artikeltyp: | Siden sängkläder set |
| Material: | 100% Satin Silke |
| Tjocklek: | 30mm |
| Intygande: | OEKO TEX -100/ 6A (bästa betyg) |
| Storlek: | 5'(1,5 m)/6'(1.8m)/6,6'(2m) |
| Färg/mönster: | Heldragen eller anpassad |
| Drag: | Hållbar,Ventilerande, mjuk |
| Årstid: | Hela säsongen |
| Design: | Acceptera anpassade mönster |
| Logotyp: | Acceptera anpassad logotyp |
| MOQ: | 1 uppsättning |
| Exempel på ledtid: | 3 dagar |











ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, grundat 1984, ett ledande företag inom silkesindustriell. Beläget i Jiaxing City, känd som silkesstaden från antiken i mer än 2000 år.
★Kunder över 70 länder
★Mer än 100 tunnland tillverkningsbaser
★Egen kokongproduktionsfabrik
★Egen vävnings- och färgningsfabrik
★Egna kläder, sängkläder, modeaccessoarfabrik
★Personal över 3000
Vi hoppas kunna skapa skönheten för våra kunder med vårt suveräna mullbärssilke. Kombination av hälsa, mjukhet, hudvård, glänsande och mode.

Vi har erhållit ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS och andra internationella certifikat för olika marknadskrav.





Populära Taggar: 30mm sängkläder 100% silke ark set solid färg-4 st tvättas, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, anpassad, grossist
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan















